Mes norėtume atkreipti Jūsų dėmesį į kai kuriuos aspektus, lemiančius pristatymo laiką ir kainą, darant skubius užsakymus:
 
1. Atminkite, kad pastovios išlaidos kiekvienam užsakymui sudaro ne mažiau 400 Lt (mokėjimo pavedimo kaina nuo 150 Lt + muitinimo išlaidos nuo 50 Lt + pristatymas nuo 200 Lt).Taip pat, priklausomai nuo siuntos vertes (< 3000 Lt) ir pristatymo (su bet kokia pašto tarnyba - UPS,DHL, TNT ir t.t.) prie siuntos vertės gali būti pridėtas muito mokestis - 10%.
 
2. Jeigu mūsų pastovūs tiekėjai neturi Jums reikiamo komponento ir mes priversti daryti išankstinį apmokėjimą, atminkite, kad priklausomai nuo kainos, tai gali užimti nuo 1 iki 4 darbo dienų. Po to dar reikia pridėti pristatymo terminą - nuo 1 iki 7 dienų.
 
3. Niekas iš tiekėjų nelauks kol mes pagalvosime ir išsiųsime užsakymą, taigi reikia atminti, kad komponentai egzistuoja sandėlyje tam momentui, kai Jūs gaunate mūsų atsakymą. Mes negalime (neturėdami tam tikrų susitarimų) garantuoti, kiek ilgai komponentai liks sandėlyje.
 
    Bet kokiu atveju mes visada informuojame savo klientus apie pristatymo terminus ir pateikiame galutinę kainą Vilniuje.
 
    Skubaus užklausimo forma.
 
© Taksometrai Ltd, 2001-2010. 

Jūsų nuomonė apie svetainę.