Dažnai užduodami klausimai.

K.: “Nepriklausomas distribiutorius” – kas tai ir kokias paslaugas jis teikia?

K.: Kuo skiriasi UAB Taksometrai ir “Oficialūs distribiutoriai”?

K.:
Naudotis UAB “Taksometrai” ar “Oficialaus distribiutoriaus” paslaugomis?

K.: Kaip dažnai aš naudosiuosi UAB Taksometrai teikiamomis paslaugomis?

K.:
Kodėl geriau dirbti su UAB “Taksometrai”?

K.: O kainos? 

K.:
Kokias paslaugas UAB “Taksometrai” teikia savo klientams?
    K.:
“Nepriklausomas distribiutorius” – kas tai ir kokias paslaugas jis teikia?
 

  A.:
“Nepriklausomas distribiutorius” egzistuoja tam, kad suteiktų pirkėjui pagalbą reikiamų komponentų paieškoje. Detalės gali būti nebegaminamos, pasenusios, turėti labai ilgą pristatymo terminą arba tiesiog - jas labai sunku rasti. Naudodamasis didelėmis duomenų bazėmis apie tiekėjus visame pasaulyje ir detales jų sandėliuose, “Nepriklausomas distribiutorius” grindžia ir organizuoja savo verslą pasiruošimu ir galimybe patenkinti Jūsų pirkimo poreikius kiekvienu momentu. “Nepriklausomas distribiutorius”, kaip UAB “Taksometrai”, padeda pirkėjui žengti šį papildomą žingsnį reikiamų detalių paieškoje.


  K.: Kuo skiriasi UAB Taksometrai ir “Oficialūs distribiutoriai”?
 

  A.:
UAB "Taksometrai" verslas pagrįstas pastoviu pasiruošimu ir galimybe patenkinti Jūsų poreikius komponentų paieškoje kiekvienu momentu pagal Jūsų norą. Tai reiškia ne tik savo sandėlio patikrinimą, bet ir mūsų tiekėjų visame pasaulyje sandėlių patikrinimą. “Oficialūs distribiutoriai” apsiriboja savo sandėlio patikrinimu ir palieka Jus be detalių, jeigu jų nėra sandėlyje arba Jūsų netenkina pristatymo terminas.


 
K.: Naudotis UAB “Taksometrai” ar “Oficialaus distribiutoriaus” paslaugomis?
 

  A.:
Telefono skambutis į UAB “Taksometrai” dažnai parodo skirtumą tarp poreikių patenkinimo pagal gamybinį planą ir realiai esamos situacijos. Dauguma mūsų klientų naudojasi UAB “Taksometrai” kaip papildomu tiekimo ieškovu pas “Oficialius distribiutorius”. Jums nepatinka esamos galimybės, kainos ir pristatymo terminai? Paskambinkite į UAB “Taksometrai” ir leiskite padirbėti Jūsų interesams.


  K.: Kaip dažnai aš naudosiuosi UAB Taksometrai teikiamomis paslaugomis?
 

  A.:
Kaip dažnai Jūs patenkate į keblią situaciją ieškodami reikiamos detalės, norima kaina arba reikiamu pristatymo terminu? Ne svarbu – kartą per metus ar pastoviai – UAB Taksometrai pasirengę Jums padėti.


 
K.: Kodėl geriau dirbti su UAB “Taksometrai”?
 

  A.:
UAB “Taksometrai” teikia Jums paslaugas, kurių Jūs negaunate iš “Oficialių distribiutorių”. Tik vienas faksas arba telefono skambutis į UAB “Taksometrai” pradeda Jums reikiamo komponento pasaulinę paiešką. Tai leis Jums sutaupyti Jūsų brangų laiką ir jėgas, kadangi šį darbą mes padarysime už Jus.


  K.: O kainos ?
 

  A.:
Šiuolaikinėje elektroninėje pramonėje kaina daugeliu atvejų yra priklausoma nuo tiekimo ir poreikio. UAB “Taksometrai” galimybės “tiekimo” paieškoje Jums dažnai reiškia kainos pagerinimą. Kai Jūs siunčiate užklausimą, mes prašome duoti mums “pirkimo kainą” (“target price”) – tai ta kaina, už kurią Jūs pasirengę įsigyti komponentą. Tai mums, vykdant komponentų paiešką, padės įsitekti į Jūsų biudžeto ribas.


  K.:   Kokias paslaugas UAB “Taksometrai” teikia savo klientams?
 


  A.:
   Komponento paieška – informacija apie tiekimo galimybes ir komponentų kainas per 24-48 valandas.
    Komponentų pristatymas pagal išanksto suderintą planą iki 3-jų mėnesių (ryšium su komponentų rinkos vystymosi dinamika).
    Tiekimo greitis – nuo 3 iki 14 dienų, priklausomai nuo tiekimo apimties ir tiekėjo geografinės padėties.
    Apmokėjimas – aptariamas kiekvienu tiekimo atveju atskirai (priklausomai nuo sumos, Jūsų pirkimo ir atsiskaitymo su UAB “Taksometrai” istorijos). Gali būti 100% išankstinis, dalinis arba 100% kreditas iki 30-ies dienų.
    Pristatymas – UAB “Taksometrai” gali pristatyti komponentus į betkurį pasaulio tašką, naudodamasi labiausiai paplitusių transporto kompanijų paslaugomis.

    Pristatymas Lietuvoje – naudodamasi keleto transporto kompanijų paslaugomis, UAB “Taksometrai” gali operatyviai pristatyti Jums reikiamus komponentus į betkurį šalies tašką.
    Komponentų kokybės sertifikatai - išanksto perspėjus.
    Garantija. Jeigu Jums atrodo, kad mes pristatėme blogus arba blogai veikiančius komponentus - kreipkitės pas mus su visa technine informacija, komponento pajungimo schema ir darbo režimais. Jeigu komponentai iš ties blogi - mes juos pakeisime arba grąžinsime pinigus.

 

 

© Taksometrai Ltd, 2001-2010. 

Jūsų nuomonė apie svetainę.